Apartmány

Náš Apartmánový dům v Čisté v Krkonoších nabízí své prostory pro všechny klienty během celého roku. Maximální kapacita je 26 osob, která je rozdělena do čtyř apartmánů.

 

Každý apartmán je kompletně vybavený, v kuchyni najdete indukční varnou desku, horkovzdušnou troubu, mikrovlnou troubu, kávovarem, toustovač, topinkovač, rychlovarnou konvici a kompletní kuchyňské vybavení na vaření. Ložnice jsou vybavené prostornou skříní, manželskou postelí s povlečením, nočními stolky, toaletními stolky s taburety. V obývacím pokoji je pohodlná rozkládací rohová sedací souprava, konferenční stolek a koberec s vysokým vlasem. Koupelny jsou plně vybavené, pračka se sušičkou, fén na vlasy, velké zrcadlo a skříňky na odložení věcí. V každém apartmánu je v ceně káva do kávovaru, čaje, tablety jak do myčky, tak do pračky, osušky a ručníky. Potěší i základní suroviny, jako je cukr, sůl a pepř. V kuchyni samozřejmě nechybí houbička na nádobí, savý hadřík a mycí prostředek.

 

Domácí mazlíčci bohužel nejsou vítáni.

 

Sauna není součástí žádného z konkrétních apartmánů ale nachází se v apartmánovém domě. Rezervace sauny je nutná alespoň 24 hodin předem.

 

V apartmánu není povoleno kouření cigaret ani elektronických cigaret. Před každým apartmánem je vyhrazené místo pro kuřáky.

 

Příjezd k apartmánům

Příjezd k apartmánům od Vrchlabí, Trutnova je z hlavní ulice (silnice 297), před komínem bývalé papírny je nutné zahnout doleva do kopce a pokračovat stále rovně. Poté je třeba odbočit druhou odbočkou vlevo směrem dolů a pokračovat opět stále rovně, až dorazíte k domu.

 

O parkování je postaráno přímo před domem, kde je ke každému apartmánu jedno parkovací stání.

 

APARTMÁNY

Apartmán č.1 - 103 m² (dole vlevo)

6 – 8 osob, 3 ložnice, vybavená kuchyň, obývací pokoj, krb, terasa

Apartmán č.2 - 82 m² (dole vpravo)

4 – 6 osob, 2 ložnice, vybavená kuchyň, obývací pokoj, krb, terasa

Apartmán č.3 - 90 m² (uprostřed)

4 – 6 osob, 2 ložnice, terasa 90 m2, vybavená kuchyň, obývací pokoj, krb

Apartmán č.4 - 89 m² (podkroví)

4 – 6 osob, 2 ložnice, vybavená kuchyň, obývací pokoj, krb